Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Lohan dhe Penn film tė pėrbashkėt?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Lohan dhe Penn film tė pėrbashkėt?   11/12/2008, 00:01

Mediat amerikane njoftojnė se Lindsay Lohan dhe Sean Penn janė nė bisedime pėr tė bėrė njė film tė pėrbashkėt.


Aktorja e filmit “Mean Girls” vitet e fundit ėshtė shfaqur nė disa filma tė dėshtuar, ndėrsa sė fundmi ėshtė bėrė ‘e famshme’ me romancėn e saj lesbike me DJ Samantha Ronson.

Duke shikuar nė dėshtimet e saja tė fundit, aktorja dėshiron ta rigjallėrojė karrierėn e saj duke luajtur nė njė film krahas legjendės hollivudiane, Sean Penn.

“Lindsay dhe Sean kanė biseduar pėr tė bėrė njė film tė pėrbashkėt. Dukej se Lindsayt i pėlqente shumė kjo ide”, ka thėnė njė burim pėr “PageSix”.


Lindsay Lohan
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Lohan dhe Penn film tė pėrbashkėt?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: