Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Diellza sė shpejti bėhet nėnė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Diellza sė shpejti bėhet nėnė   11/12/2008, 00:00

Viti 2008 pėr bukuroshen kosovare, Diellza Bunjaku, ėshtė viti mė i lumtur i jetės sė saj, pasi qė pas martesės me Virtyt Spahiun (nė korrik), ajo ėshtė nė pritje tė fėmijės sė saj tė parė.


“Nuk e di si ta pėrshkruaj ndjenjėn qė mė ka kapluar. Gjatė gjithė periudhės sa jam shtatzėnė jam ndier shumė e lumtur”, ka thėnė Diellza pėr gazetėn “Zėri”.

Mėsohet se modelja ėshtė nė pritje tė njė vajze, tė cilėn dėshiron ta lindė nė Kosovė dhe pastaj do tė udhėtojė pėr nė Angli, ndėrkohė qė ende nuk ka vendosur se si do t’ia vė emrin.


Diellza Bunjaku
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Diellza sė shpejti bėhet nėnė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: