Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Brown: Nuk e kam goditur Whitneyn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Brown: Nuk e kam goditur Whitneyn   10/12/2008, 23:59

Bobby Brown ka mohuar zėrat se ai ka qenė i dhunshėm ndaj ish-gruas sė tij, Whitney Houston, nė kohėn kur ata ishin tė martuar.


Martesa 25-vjeēare e ēiftit, e cila pėrfundoi nė vitin 2007, ka qenė pėrplot zėnka, ‘skena’, thirrje tė policisė...

Pavarėsisht se Brown ka pranuar se nganjėherė e humb temperamentin, ai ka thėnė se kurrė nuk e ka goditur kėngėtaren.

“Jam fajtor qė jam bėrė nervoz dhe kam gjuajtur gjėsende, kam pėrplasur ndonjė shishe pėr muri ose diēka... gjėra pėr tė cilat pendohem. Mirėpo tregimet nė media mė kanė bėrė mua agresor, gjė qė nuk ėshtė e vėrtetė. Nuk kam karakter tė tillė”, ka thėnė Brown.

Ēifit i dikurshėm, Whitney dhe Bobby
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Brown: Nuk e kam goditur Whitneyn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: