Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Victoria e bekuar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albulena
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 508
Age : 30
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

MesazhTitulli: Victoria e bekuar   10/12/2008, 16:54

Victoria Beckham mendon thellesisht se ėshtė e bekuar per jeten qe ben, madje se fundmi e ka zene nje frike se mund te humbe gjithcka.
Ish 'kengetarja' e Spice Girls thotė se ėshtė vėrtet e lumtur me jetėn e saj, dhe ėshtė e vendosur tė mos i marrė nė konsideratė spekulimet tė cilat flasin pėr tė dhe pėr te shoqin, David Beckham.

“Jam vėrtet e lumtur. Zgjohem ēdo mėngjes dhe mendoj se me ka pare Zoti. Nuk lexoj asgjė qė shkruhet per ne, me duket si te pabesueshme, dhe ndonjehere kam frike se mos humbas kete jete"
Mire e tha. Kush nuk do te donte te ishte ne vendin e saj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Victoria e bekuar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: