Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Lennox afer te semureve.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albulena
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 508
Age : 30
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

MesazhTitulli: Lennox afer te semureve.   10/12/2008, 16:48

Annie Lennox ėshtė zotuar ta jape ndihmėn e saj pėr ta zvogėluar numrin e tė infektuarve me HIV, pasi ka qenė dėshmitare e efekteve tragjike tė sėmundjes.
Ne diten e Luftes kunder HIV/Aids vokalistja e “Eurythmics” ajo ka premtuar se do te jete edhe me aktive per te mbledhur fonde ne ndihme te grave dhe femijeve qe vuajne nga semundja, dhe qe nuk kane asnje mjet mbijetese.

“I kam parė me sytė e mi tė infektuarit duke vuajtur. Kam parė fėmijė dhe femra nė momentet e fundit tė jetės, duke vuajtur, duke vdekur... arkivole... imazhe tė cilat nuk mė largohen nga mendja. Si grua dhe nėnė jam betuar se do tė bėj tė pamundurėn qė t’i ndihmoj kėta tė njerez tė dalin nga kjo gjendje e papranueshme”
Bravo Lennox
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Lennox afer te semureve.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: