Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Corbett rikthehet tek Seksi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albulena
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 508
Age : 30
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

MesazhTitulli: Corbett rikthehet tek Seksi   10/12/2008, 16:47

Sic ju kemi thene, ne pune e siper eshte filmi i dyte "Sex And The City", ku mes protagonisteve do te rikthehet edhe John Corbet ose Aidan Shaw ne serial. Ai ka vendosur te firmose per versionin kinematografik si nje prej meshkujve me te rendesishem ne jeten e Carrie Bradshaw.

Rikthimi i tij na ben te mendojme se mbase martesa e Carriet me Big do te futet serish ne telashe, edhe pse akoma asgje nuk dihet nga skenari, edhe ky ne pune e siper. Eshte pikerisht kjo edhe pika e referimit te filmit qe del ne kinema ne Maj 2010, sepse ai i filmit te pare u sulmua mjaft, pavaresisht suksesit te filmit ne arketime.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Corbett rikthehet tek Seksi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: