Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Princesha Mistrece

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albulena
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 508
Age : 30
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

MesazhTitulli: Princesha Mistrece   10/12/2008, 16:46

Princesha e Pop-it Britney Spears, se fundmi ne Europe, ėshtė larguar nga Britania e Madhe ketė te dielė, tere pishmane, sepse eshte kritikuar jashtezakonisht per paraqitjen e saj televizive atje.
26-vjeēarja ishte e ftuar tek X Factor ku ka kenduar live, ne nje performance 'per tu harruar' sic thone njerezit ne komentet ne internet.
Ajo madje ka zemeruar anėtarėt e jurisė, te cilet nuk i kishin dhene as doren, duke qene se truprojat e saj nuk kishin lejuar askend te afrohej me shume se 2 metra.
Po kjo sikur kishte dale nga gjendja e lajthitjes. Nejse, mbase anglezet nuk duan tja dine per te, por ne Shqiptaret vdesim ama. Ashtu si edhe vitin e kaluar ne te njejten periudhe, ajo qendron ne krye te WebChart, klasifikimit me votat ne Albania.bestgoo.com, per te treten jave rradhazi me Womanizer.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Princesha Mistrece
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: