Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Pussycat Dolls do tė bashkėpunojnė me Britneyn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Pussycat Dolls do tė bashkėpunojnė me Britneyn   10/12/2008, 15:24

Grupi i vajzave seksi "Pussycat Dolls" planifikojnė tė incizojnė njė kėngė tė pėrbashkėt me princeshėn e muzikės pop, Britney Spears.


“Pussycat Dolls” kanė nėnshkruar qė tė jenė pjesė e turneut tė ardhshėm botėror tė Britneyt, dhe vajzat mendojnė se kjo do t’ua japė njė mundėsi bashkėpunimi.

“Ajo ėshtė mbretėreshė e muzikės pop sė bashku me Madonnėn, dhe ne dėshirojmė tė arrijmė suksesin e saj”, ka thėnė njėra nga anėtaret e grupit, Melody Thornton, pėr MTV.

Ndėrsa, liderja e grupit, Nicole Scherzinger, ka thėnė se ato kanė nė plan ta realizojnė njė kėngė me Britneyn, e cila siē duket i ėshtė kthyer pozitivitetit nė jetėn e saj.Pussycat Dolls
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Pussycat Dolls do tė bashkėpunojnė me Britneyn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: