Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Mendes nuk e duron xhelozinė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Mendes nuk e duron xhelozinė   10/12/2008, 15:23

Aktorja seksi Eva Mendes urren xhelozinė tek meshkujt dhe do t’i jepte fund njė lidhjeje nėse partneri i saj do tė shfaqte ndonjė shenjė tė zilisė.“Xhelozia ėshtė njė prej gjėrave tė cilėn nuk mund ta toleroj tek mashkulli pėr shkak tė karrierės time”, ka thėnė aktorja 34-vjeēare.

“Ēdo gjė tjetėr mund tė pėrmbahet, por nėse je xheloz, ti mė mban mua nga prapa dhe unė nuk mund tė bėj atė ēfarė dua. Andaj kjo ėshtė thyerje e marrėveshjes”, ka shtuar Mendes.


Eva Mendes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Mendes nuk e duron xhelozinė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: