Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Baldwin lut fansat qė ta pėrcjellin serialin nė telashe

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Baldwin lut fansat qė ta pėrcjellin serialin nė telashe   10/12/2008, 15:21

William Baldwin ka kėrkuar nga fansat qė ta shpėtojnė serialin televiziv "Dirty Sexy Money", pasi qė ekziston frika qė tė ndėrpritet transmetimi i tij.


Gjatė pjesėmarrjes nė emisionin “Today”, aktori ka kėrkuar nga fansat qė ta pėrcjellin serialin, tė cilin e transmeton rrjeti televiziv ABC, duke marrė parasysh se disa seriale tjera janė ndėrprerė si shkak i problemeve ekonomike.

“ABC ka ndėrprerė transmetimin e ‘Eli Stone’ dhe ‘Pushing Daisies’, ndėrsa ky i fundit ka marrė 12 nominime Grammy... Edhe seriali ynė ėshtė nė telashe. Nėse ju jeni njė fans i tij kėrkoj qė ta pėrcillni atė nė javėt e ardhshme. Ju kėshilloj qė tė shkoni nė ABC.com dhe tė klikoni te seriali ‘Dirty Sexy Money’”, ėshtė shprehur Baldwin.


William Baldwin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Baldwin lut fansat qė ta pėrcjellin serialin nė telashe
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: