Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Hudson: Nuk e di nėse do tė martohem pėr tė dytėn herė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Hudson: Nuk e di nėse do tė martohem pėr tė dytėn herė   10/12/2008, 15:20

Kate Hudson nuk pendohet qė ėshtė martuar e re, por nuk ėshtė e sigurt nėse do tė martohet sėrish, pasi martesa e parė e saj pėrfundoi me divorc.Hudson ėshtė martuar nė moshėn 20-vjeēare me frontmenin e grupit “Black Crows”, Chris Robinson, me tė cilin ka njė djalė, ndėrsa u divorcuan nė vitin 2007.

“Nuk e di nėse do tė martohem sėrish... Krejt varet se ku tė ēon jeta. Nuk pendohem aspak pėr martesėn e parė. I falėnderohem Zotit qė e njoha Chris-in. Ai mė ka ndihmuar qė tė bėhem kjo qė jam. Kemi kaluar njė kohė shumė tė mirė sė bashku, e duam njėri-tjetrin dhe kemi njė djalė shumė tė bukur”, ka thėnė aktorja.


Kate Hudson
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Hudson: Nuk e di nėse do tė martohem pėr tė dytėn herė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: