Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Smith-in e mundojnė skenat seksi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Smith-in e mundojnė skenat seksi   10/12/2008, 15:19

Aktori i filmit “Men in Black”, Will Smith, thotė se skenat filmike seksi e bėjnė atė tė ndjehet nė mėnyrė tė parehatshme.


Will Smith ka xhiruar skena tė nxehta me aktoret si Eva Mendes dhe Charlize Theron, por thotė se ėshtė i shqetėsuar kur ai duhet tė aktrojė skena intime para kamerave.

“Ankthi im mė i madh ėshtė qė si aktor tė... ndjehem sikur e shfrytėzoj kėtė rast pėr tė fituar njė ndjenjė tė shpejtė, njė tradhti legale!”, ka thėnė Smith.Will Smith dhe gruaja e tij, Jada Pinkett Smith
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Smith-in e mundojnė skenat seksi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: