Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Geti: Bashkėpunimi me Elvanėn nuk ka qenė si ai me Ēiljetėn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Geti: Bashkėpunimi me Elvanėn nuk ka qenė si ai me Ēiljetėn   9/12/2008, 19:40

Nė njė intervistė pėr tė pėrditshmen "Zėri", kėngėtari i muzikės rep, Getoar Selimi, ka zbuluar tė vėrtetėn nė lidhje me raportet e tij me seksi-kėngėtaren nga Shqipėria, Ēiljeta Xhilaga.“Tingulli 3nt” dhe Ēiljeta kanė bashkėpunuar nė realizmin e kėngės “Dridhe”, ndėrsa pasi filloi transmetimi i kėngės ia nisėn menjėherė spekulimet pėr njė lidhje tė mundshme ndėrmjet Ēillit dhe Getit.

Mirėpo, njeriu kryesor i njėrit nga rep grupet mė tė njohura shqiptare, ka konfirmuar se ndėrmjet tij dhe Ēiljetės nuk ka pasur asgjė.

“Tė them tė drejtėn unė me Ēiljetėn qė nga fillimi kam pasur marrėdhėnie shoqėrore. Nė fillim e ngacmoja pak, mirėpo kurrė nuk e kam pasur njė vizion tė caktuar pėr ta pasur njė lidhje me tė, dhe faktikisht, mes meje edhe Ēiljetės nuk ka pasur asnjė lidhje, kjo ėshtė shumė e vėrtetė”, ka thėnė Geti pėr gazetėn “Zėri”.

Sa i pėrket spekulimeve pėr lidhjen tjetėr, ndėrmjet tij dhe Elvana Gjatės, Geti shprehet me “diplomaci”: “Pėr tė mos i detalizuar gjėrat , pėr shkak se rrethi ku jetojmė ėshtė shumė problematik dhe ėshtė shumė prekėse, nė kėtė rast, mund tė them qė bashkėpunimi mes meje dhe Elvanės nuk ka qenė i njėjti si ai me Ēiljetėn. Vetėm kaq mund tė them”, ėshtė shprehur kėngėtari.


Ēilli dhe Geti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Geti: Bashkėpunimi me Elvanėn nuk ka qenė si ai me Ēiljetėn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: