Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Inva Mula mahnit San Franciskon

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Inva Mula mahnit San Franciskon   9/12/2008, 19:39

Sopranoja e njohur shqiptare, Inva Mula, ditė mė parė ka mahnitur publikun nė skenėn e operės sė San Franciskos, nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės.


Inva ka interpretuar rolin e Adinės nga vepra e njohur e kompozitorit Gaetano Donizetti, “L’elisir d’amore”, ndėrsa krahas saj ka interpretuar edhe baritoni italian , Griogio Caoduro.

Sopranoja me nam botėror pėrveē qė ka mahnitur publikun ka fituar edhe kritika shumė tė mira nga shtypi amerikan, i cili ka shkruar se e ka interpretuar pėr mrekulli rolin.


Inva Mula
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Inva Mula mahnit San Franciskon
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: