Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Nicole Richie: Vajza ime, shoqja mė e mirė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Nicole Richie: Vajza ime, shoqja mė e mirė   9/12/2008, 19:37

Ish-ylli i shout televiziv “Simple Life”, Nicole Richie, ka njė mikeshė tė re shumė tė mirė, vajzėn e saj.


Richie, e cila lindi vajzėn Harlow Winter Kate Madden nė muajin janar tė kėtij viti, thotė se asaj i pėlqen tė qenit prind dhe ka njė lidhje tė fuqishme me vogėlushen e saj.

“Mė pėlqen tė jem nėnė. Ėshtė gjėja mė e mirė nė botė. Harlow dhe unė jemi miq tė mirė. Sa mė shumė rritet aq mė shumė personalitet krijon”, ka thėnė Nicole.

“Me Joel ajo ka njė lidhje tėrėsisht tjetėr nga unė. Ėshtė shumė kėnaqėsi ta shohėsh”, ka shtuar vajza e adoptuar e yllit tė muzikės, Lionel Richie.


Nicole Richie
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Nicole Richie: Vajza ime, shoqja mė e mirė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: