Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Perry ia ka shpėtuar jetėn tė dashurit tė saj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Perry ia ka shpėtuar jetėn tė dashurit tė saj   9/12/2008, 19:36

Frontmeni i bendit “Gym Class Heroes”, Travis McCoy, ia ka “veshur” tė dashurės sė tij, yllit tė kėngės “I Kissed a Girl”, Kate Perry, meritėn qė ai ka tejkaluar depresionin pėr t’iu rikthyer jetės normale.“Vėrtet kishte njė vrimė tė zezė para dy vitesh, kur preka fundin... dhe e thirra Kate, e cila ishte nė Los Angeles asaj kohe dhe i thash, ‘A ta merr mendja tė vish dhe tė mė shoqėrosh, nuk jam nė njė gjendje tė mirė tė mendjes pėr momentin’,”, ka thėnė Travis.

“Dhe sinqerisht mendova se ajo nuk do tė vijė, vėrtetė nuk mendova se do tė isha kėtu tash. Pa biseduar, ajo me dėgjoi. Besoj se vėrtet kjo gjė mė shpėtoi jetėn”, ka shtuar kėngėtari.Kate Perry dhe Travis McCoy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Perry ia ka shpėtuar jetėn tė dashurit tė saj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: