Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 West s'eshte me rrapper.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: West s'eshte me rrapper.   9/12/2008, 00:44

Kanye West ėshtė duke ia kthyer shpinėn zhanrit muzikor qė e bėri tė famshėm, pasi, sipas tij, hip-hopi po shndėrrohet nė klishe.
West ka preferuar tė kėndojė nė njė zhanėr tė ri tė cilin ai e quan “pop art”, dhe thotė se nuk dėshiron t’i kthehet mė hip-hopit, pasi dėshiron tė lėre vertete gjurmė nė historinė e muzikės.

“Kjo muzikė nuk ėshtė hip-hop. Hip-hopi ka marrė fund pėr mua. Nė kėtė album nuk kėndoj rep. Dua te jem ne listen e artisteve si ‘The Rolling Stones’, Jimi Hendrix, ‘The Beatles’”, ka thėnė kėngėtari.
Po ata kendonin vete mo Kanye, nuk vinin kompjuterin te kendonte per ta.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
West s'eshte me rrapper.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: