Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Richie ia kufizon ushqimin tė dashurit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Richie ia kufizon ushqimin tė dashurit   8/12/2008, 21:21

Nicole Richie e ka detyruar tė dashurin e saj, Joel Madden, qė tė mbajė dietė.Aktorja 27-vjeēare e cila ka vajzėn dhjetėmujore, Harlow, me Joel, ia ka ndaluar rokerit tė grupit “Good Charlotte” qė tė konsumojė ushqime qė pėrmbajnė shumė kalori, dhe ka kėrkuar nga ai qė tė humbė nė peshė prej momentit kur ėshtė bėrė baba.

“Joel nė fillim bėnte shaka, mirėpo Nicole ishte bėrė shuam strikte. Ajo ia ka ndaluar ushqimet qė pėrmbajnė yndyra dhe shumicėn e ėmbėlsirave. Kjo ėshtė periudha mė e vėshtirė pėr Joel, pasi qė ai ka qenė ‘adhurues’ i ushqimit”, ka thėnė njė burim i afėrt me ēiftin.Nicole Richie
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Richie ia kufizon ushqimin tė dashurit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: