Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Braxton operohet nga tumori

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Braxton operohet nga tumori   8/12/2008, 21:20

Vetėm shtatė muaj pas problemeve me zemėr, tė cilat e detyruan tė anulojė njė varg koncertesh nė Las Vegas, ylli i muzikės 'soul' Toni Braxton i ėshtė nėnshtruar njė ndėrhyrjeje kirurgjike pėr tė larguar njė tumor nga gjiri.Braxton ishte diagnostikuar me njė ‘ėnjtje’ nė gji pak kohė para se tė ishte e pranishme nė shoun televiziv “Dancing With The Stars”, por kishte pritur tė pėrfundonte konkurrimin dhe pastaj t’i nėnshtrohej mjekimit.

Sipas TMZ tumori kishte qenė i natyrės sė mirė (beninj), ndėrkohė qė aktualisht kėngėtarja ėshtė nėn terapi dhe ndjehet mė mirė.Toni Braxton
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Braxton operohet nga tumori
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: