Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Rezarta edhe piktore

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Rezarta edhe piktore   8/12/2008, 21:19

Rezarta Shkurta ka vazhduar me befasitė e saja. Biondja e cila nga Missi u shndėrrua nė kėngėtare, pėr tė marrė mė vonė edhe rolin e dizajneres, ndėrsa sė fundmi ajo ka zbuluar njė tjetėr talent, ajo ėshtė piktore.Nė mesin e javės qė shkoi, Rezarta ka promovuar kėngė e saj mė tė re “Nė parajsėn
time” me kompozim tė Genti Lakos, por nė tė njėjtin eveniment ajo ka zbuluar edhe disa piktura tė saja, ku dominonin portretet.

Ceremonia e promovimit tė kėngės dhe pikturave ėshtė mbajtur nė Durrės ku nuk kanė munguar emra tė njohur nga bota e muzikės, spektaklit dhe jetės publike.
Rezarta Shkurta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Rezarta edhe piktore
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: