Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Biel dėshiron tė jetė djalė (nė film)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Biel dėshiron tė jetė djalė (nė film)   8/12/2008, 21:17

Aktorja Jessica Biel, e cila ėshtė nė lidhje me yllin e muzikės pop, Justin Timberlake, ka thėnė se ajo ėndėrron njė rol tė ri, atė tė njė mashkulli.Biel beson se e vetmja mėnyrė me tė cilėn ajo do tė mund t’i japė njė shtytje karrierės sė saj ėshtė tė luajė mashkullin nė njė film, pasi gjinia e kundėrt ka tregime mė tė mira.

“Mendoj se po thuajse ėshtė historike nė Hollywood se nuk ka aq role tė bukura pėr femra siē ka pėr meshkuj. Mendoj se pėr aq kohė sa e luani njė grua ose femėr, gjithmonė e luani violinėn e dytė ndaj mashkullit”, ka shpjeguar aktorja 26-vjeēare.Jessica Biel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Biel dėshiron tė jetė djalė (nė film)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: