Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Madonna i ofron Ritchiet 64 milionė dollarė pėr divorc

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Madonna i ofron Ritchiet 64 milionė dollarė pėr divorc   8/12/2008, 21:16

Madonna i ka ofruar t’i paguajė ish-burrit tė saj Guy Ritchie njė shumė divorci prej 64 milionė dollarėsh, me qėllim qė ai tė heqė dorė nga martesa pa procedura tė tjera.Siē shkruan News of The World, Madonna, e cila publikoi divorcin nė muajin tetor, do t’i japė regjisorit njė shumė parash kesh prej 24 milionė dollarė dhe shtėpinė e saj tė vlefshme prej 40 milionė dollarė.

Ritchie po ashtu do ta mbajė klubin e tij nė Londėr, dhe raportohet se ka nėnshkruar heqjen dorė nga pasura prej 600 milionė dollarėsh e superyllit.

Dyshja do tė ndajnė kujdesin e tyre ndaj fėmijėve Lourdes, 12-vjeēare, Rocco, 7-vjeēar dhe David Banda, 3-vjeēar.


Madonna dhe ish-burri, Guy Ritchie
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Madonna i ofron Ritchiet 64 milionė dollarė pėr divorc
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: