Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Burri i Winehouse kėrkon 2 milionė dollarė pėr ndarje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Burri i Winehouse kėrkon 2 milionė dollarė pėr ndarje   8/12/2008, 21:15

Burri i kėngėtares Amy Winehouse, i cili ėshtė njė i varur nga droga, raportohet se kėrkon marrėveshje divorci tė vlefshme 2 milionė dollarė, nga kėngėtarja problematike.Blake Fielder-Civil, i cili ėshtė duke shėrbyer burgun 27-mujor pėr agresion dhe thyerje tė ligjeve, javėn e kaluar ka thėnė se nuk ėshtė ‘i interesuar nė paratė e Amyt’.

Por burime tė afėrta me Winehouse bėjnė tė ditur se Blake ėshtė duke kėrkuar para pėr tė hequr dorė nga martesa.

“Blake ka kėrkuar nga menaxheri i Amyt njė milionė funte (2 milionė dollarė) pėr tė hequr dorė nga martesa dhe tė mos shkruajė ndonjė libėr ku do tė zbulojė sekretet e tyre. Ai ėshtė shumė dyfytyrėsh. Ai kėrkon tė fitojė. Paraja ėshtė forca e tij drejtuese”, ka thėnė njė burim pėr The News of The World.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Burri i Winehouse kėrkon 2 milionė dollarė pėr ndarje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: