Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Rihanna me vese rreth ushqimin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Rihanna me vese rreth ushqimin   8/12/2008, 21:13

Ylli i hitit “Umbrella”, Rihanna, e cila ėshtė nė lidhje me kėngėtarin Chris Brown, thotė se ajo ėshtė shumė “zgjedhėse“ kur vjen puna tek ushqimi.


“Gjėja mė e vėshtirė e tė qenit nė udhėtim pėr mua ėshtė ajo se ēfarė do tė hamė? Pėr tė gjithė tė tjerėt nuk ėshtė problem, por pėr mua po. Mė pėlqen gjithēka qė ka pėrzierje ushqimesh. Por ushqim japonez dhe meksikan ose indian- JO”, ka thėnė kėngėtarja.

“Jam njė person shumė zgjedhės sa i takon ushqimeve. Jam rritur me njė lloj ushqimi dhe e kam ngrėnė atė pėr 17 vite. Ėshtė vėshtirė pėr mua tė provoj gjėra tė reja”, ka shtuar Rihanna.Rihanna
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Rihanna me vese rreth ushqimin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: