Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Emrat e bukur te Zotit xh.sh.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Emrat e bukur te Zotit xh.sh.   8/12/2008, 02:08

ALL-LLAH Allah
ER-RAHMAN i Gjithėmėshirėshmi
ER-RAHIM Mėshirėploti
EL-MELIK Sunduesi
EL-KUDDUS i Pastėrti
ES-SELAM Paqėdhėnėsi
EL-MU’MIN Siguruesi
EL-MUHEJMIN Mbizotėruesi
EL-AZIZ Fuqiploti
EL-XHABBAR i Gjithėfuqishmi
EL-MUTEKEBBIR i Madhėrishmi
EL-HALIK Krijuesi
EL-BARIJ Filluesi
EL-MUSAWWIR Formėdhėnėsi
EL-GAFFAR Falėsi
EL-KAHHAR Mposhtėsi
EL-WEHHAB Dhuruesi
ER-REZAK Furnizuesi
EL-FETTAH Zgjidhjedhėnėsi
EL-’ALIM i Gjithėdituri
EL-KABID Shtrėnguesi
EL-BASIT Dhėnėsi
EL-HAFIDU Pėrulėsi
ER-RAFI’ Lartėsuesi
EL-MU’IZZU Ngritėsi
EL-MUDHIL-L Nėnshtruesi
ES-SEMI’ Dėgjuesi
EL-BASIR Vėshtruesi
EL-HAKEM Gjykuesi
EL-’ADL i Drejti
EL-LATIF i Buti
EL-HABIR i Gjithėinformuari
EL-HALIM Pėrdėllimtari
EL-’ADHIM Madhėshtori
EL-GAFUR Gjithėfalėsi
ESH-SHEKUR Mirėnjohėsi
EL-’ALIJJ i Larti
EL-KEBIR i Madhi
EL-HAFIDH Ruajtėsi
EL-MUKIT Ushqyesi
EL-HASIB Llogarimarrėsi
EL-XHELIL Fisniku
EL-KERIM Bujari
ER-REKIB Vigjėluesi
EL-MUXHIB Lutjepranuesi
EL-WASI’ Gjithėpėrfshirėsi
EL-HAKIM i Urti
EL-WEDUD i Dashuri
EL-MEXHID i Lavdishmi
EL-BA’ITH Ringjallėsi
ESH-SHEHID Dėshmuesi
EL-HAKK i Vėrteti
EL-WEKIL Pėrkujdesėsi
EL-KAWIJJ i Forti
EL-METIN i Pathyeshmi
EL-WELIJJ Mbrojtėsi
EL-HAMID i Falėnderuari
EL-MUHSIJ Gjithėnjohėsi
EL-MUBDIJ Nismėtari
EL-MU’ID Rikrijuesi
EL-MUHJI Jetėdhėnėsi
EL-MUMIT Jetėmarrėsi
EL-HAJJ i Gjalli
EL-KAJJUM i Pėrjetėshmi
EL-WAXHID Kreatori
EL-MAXHID i Nderuari
EL-WAHID i Vetmi
ES-SAMED i Domosdoshmi
EL-KADIR i Fuqishmi
EL-MUKTEDIR i Gjithėmundshmi
EL-MUKADDIM Pėrparuesi
EL-MUEHHIR Paslėnėsi
EL-EWWEL i Pari
EL-AHIR i Fundit
EDH-DHAHIR i Dukshmi
EL-BATIN i Padukshmi
EL-WALIJ Udhėheqėsi
EL-MUTE’ALIJ i Gjithėlartėsuari
EL-BERR Mirėbėrėsi
ET-TEWWAB Pendimpranuesi
EL-MUNTEKIM Ndėshkuesi
EL-’AFUWW Mėkatfalėsi
ER-REUF i Dhembshuri
MALIKUL-MULK Pushtetmbajtėsi
DHUL-XHELALI WEL IKRAM Atij i takon madhėshtia dhe nderi
EL-MUKSIT Drejtėsidhėnėsi
EL-XHAMI’ Tubuesi
EL-GANIJ i Pasuri
EL-MUGNI Pasuridhėnėsi
EL-MANI’ Privuesi
ED-DAR Krijuesi i sė keqes
EN-NAFI’ Krijuesi i sė mirės
EN-NUR Drita
EL-HADI Udhėzuesi
EL-BEDI’ Shpikėsi
EL-BAKI i Pėrherėshmi
EL-WARITH Trashėguesi
ER-RESHID Frymėzuesi
ES-SABUR Durimtari
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Emrat e bukur te Zotit xh.sh.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Bota Shpirtėrore :: Mėsime nga Kurani-
Kėrce tek: