Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Gruaja thėrret policinė pasi qė burri, 82-vjeēar,merr Viagra

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Gruaja thėrret policinė pasi qė burri, 82-vjeēar,merr Viagra   7/12/2008, 17:56

Njė burrė 82-vjeēar italian i cili ka marrė njė pilulė Viagra ka frikėsuar aq shumė gruan e tij sa qė ajo thirri policinė.


Giovanni di Stefano, nga qyteti i Palermos, ishte eksituar aq shumė sa qė gruaja e tij mendoi se do tė pėsonte sulm nė zemėr prandaj thirri numrin 999 – qė ėshtė numri i policisė nė Itali.
"Policėt nuk bėnė asgjė, por prania e tyre kishte efektin e dėshiruar. Ai humbi interesim e tij pėr tė bėrė dashuri bukur shpejt", ka thėnė njė mik i familjes.
Gruaja e tmerruar 69-vjeēare, Carla, i ka thėnė policisė: "Ai ėshtė 82 vjeēar prandaj mendova se njė dashuri aq e madhe do tė mund tė kishte pasoja vdekjeprurėse".
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Gruaja thėrret policinė pasi qė burri, 82-vjeēar,merr Viagra   7/12/2008, 17:56

Hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Gruaja thėrret policinė pasi qė burri, 82-vjeēar,merr Viagra
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: