Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Bundchen martohet?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Bundchen martohet?   7/12/2008, 17:51

Supermodelja Gisele Bundchen planifikon tė martohet fshehurazi me tė dashurin e saj, sportistin Tom Brady, nė mars tė vitit tė ardhshėm.


Ēifti ėshtė nė lidhje qė nga viti 2006, kur Brady ishte ndarė nga aktorja Bridget Moynihan, ndėrsa tani revista “In Touch” njofton se ata dėshirojnė qė lidhjen tyre ta ēojnė nė njė nivel mė tė lartė.

“Nuk do tė ketė fejesė, vetėm njė martesė tė vogėl kah mesi i marsit”, ka thėnė njė burimi i afėrt me modelen, i cili ka shtuar se ceremonia e martesės do tė zhvillohet nė Costa Rica.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Bundchen martohet?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: