Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Funny

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Funny   29/1/2009, 19:02

Cisterna
Polici ndal njė vozitės dhe i thotė:
- Unė pėr herė tė katėrt po u them se diēka po iu rrjedh nga automjeti!
Vozitėsi ia kthen:
- E unė pėr herė tė katėrt po ua them se kjo ėshtė cisternė pėr pastrimin e rrugėve!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Funny   29/1/2009, 19:02

Data

Flasin dy mikesha:
- Nuk besoj se je martuar pėr atė plakush!
Tjetra i thotė:
- E, moj zemra ime, kur t’i merr paratė nė dorė, nuk ua shikon datėn se kur janė shtypur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Funny   29/1/2009, 19:03

Tė folurit

Flasin dy miq pėr njė femėr:
- Allahile, pse po vrapojnė tė gjithė pas kėsaj femre?
- Pėr shkak tė problemit tė saj me tė folur.
- Ēfarė problemi more?
- Nuk di tė thotė “jo”!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Funny   29/1/2009, 19:03

Afrika

Kthehet Rrusta prej Afrikės dhe i lavdėrohet Shulit:
-... e tani kam kėrcyer nė njė luan dhe i kam kėputur bishtin!
- Rrusto, a mos ja ke kėputur kokėn pahiri?
- Ah, jo bre atė ja kish pas kėputur dikush mė herėt.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Funny   1/2/2009, 02:47

Matematika

Pyet mėsuesja Xhemėn:
- Nėse i ke 10 euro dhe t’i jep nėna edhe 10 tjera, sa do t’i kesh?
-10 de, pėrgjigjet Xhema:
Mėsuesja i thotė:
- Prapė nuk po e di matematikėn?
- Ndoshta unė nuk e di matematikėn mėsuese, por as ju nuk e njihni nėnėn time!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Funny   1/2/2009, 02:48

Ligjėrata

Polici e ndalon njė tė dehur dhe e pyet:
- Ka keni mėsyrė nė pikė tė natės?
- Nė ligjėrata.
- Ej bre, kush jep ligjėrata nė kėtė vakt?
- Gruaja ime, ia kthen i dehuri.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Funny   1/2/2009, 02:48

Vėrejtja

Pyet polici arkėtarin e bankės e cila pėr tė tretėn herė ėshtė plaēkitur:
- Ēfarė keni vėrejtur tek plaēkitėsi?
- Kam vėrejtur se secilėn herė qė ka ardhur ka bartur rroba mė tė shtrenjta!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Funny   1/2/2009, 02:48

Sheikėt

Flasin dy sheikė:
- Unė i adhuroj femrat sportive!
- Edhe unė. Dje jam martuar me ekipin e femrave tė reprezentacionit tė hendbollit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Funny   1/2/2009, 02:49

Tensioni

E pyesin elektricistėt Rrustėn se ēfarė tensioni dėshiron nė shtėpi – tė lartė apo tė ulėt.
Rrusta pėrgjigjet:
- Tė lartė, ashtu qė fėmijėt tė mos janė nė gjendje ta mbėrrijnė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Funny   10/2/2009, 01:02

Prejardhja

- Kamerier, mė sillni njė ēaj pa limon.
-Kamerieri:
- Mė falni, nuk kemi limon. A bėn pa diēka tjetėr?!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Funny   10/2/2009, 01:03

“Gruaja”

- Ju lutem njė dhomė me banjė pėr mua dhe gruan time?
- Pėr fat tė keq ėshtė pėrplot, na kanė mbetur vetėm dhoma pa banjė.
- A do tė na pėrshtatet e dashur?.
- Po, zotėri drejtor!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Funny   10/2/2009, 01:03

Vozitja

Vijon Faza auto-shkollėn. Instruktori e pyet:
- Fazė, ēfarė ndodhė kur ta ngrehėsh kėmbėn e djathtė?
- Epo, do ta lėshojė gazin, thotė Faza.
- E kur ka ngrehėsh kėmbėn e majtė?
- Do ta lėshojė kupllungun, thotė Faza.
- E kur t’i ngrehėsh tė dyja kėmbėt?
- Eee, atėherė do ta jap edhe testin e vozitjes, thotė ajo.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Funny   10/2/2009, 01:03

Ēudirat

Kthehet Rrusta nga njė udhėtim zyrtar dhe e gjen Fazėn nė krevat me njė njeri.
Ashtu i ēartur fillon t’i bėrtas nė tė:
- Fazoo, ēfarė po bėn ky njeri nė krevat timin!?
Nė tė Faza ia kthen:
- Ēudira Rrusto, ēudira po bėn!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Funny   10/2/2009, 01:04

Dallimi

Pyet Shuli babėn:
- Cili ėshtė dallimi mes teje dhe nėnės?
- Pyete nėnėn, i thotė babi. Edhe nėna mė pas i thotė tė pyes mėsuesen e cila i thotė:
-Ēfarė numri tė kėpucėve bart nėna jote?
- Tridhjetė e tetė.
- E baba yt?
- Dyzet e tre.
- Eeee, a po e sheh dallimi ėshtė nė mes kėmbėve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Funny   10/2/2009, 01:05

Shtrenjtimi

Vjen gjakovari nė shtėpi dhe i thotė gruas:
- Sėrish ish shtrenjtuar benzina!
- Po ēka po mėrzitesh kur nuk ke veturė!
- Veturė s’kam, por shkrepėse po valla.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Funny   10/2/2009, 01:06

Prejardhja

Pyet Shuli babėn:
- Babė, a ėshtė e vėrtetė qė njerėzit janė krijuar nga majmunėt?
Baba ia kthen:
- Ndoshta ti po, por unė jo sigurt!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Funny   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Funny
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Argėtim dhe Zbavitje :: Humori-
Kėrce tek: