Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Britney: Dua gjinj mė tė vegjėl

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Britney: Dua gjinj mė tė vegjėl   6/12/2008, 01:44

Britney Spears dėshiron gjoks mė tė reduktuar, pasi ajo nuk arrin t’i shtrėngojė ato nė veshjet e saj tė skenės.


Ylli i hitit “Womanizer”, e cila mė herėt gjatė kėsaj jave festoi 27-vjetorin e lindjes, ka thėnė se dėshiron gjinj mė tė vegjel.

“Kam njė raport dashuri-urrejtje me gjinjtė e mi. Pėr momentin i urrej. Dua t’i kem mė tė vogla. Nuk mund tė veshi kostumet qė mė pėlqejnė, njė tė kuqe pėr shembull tė cilėn e kam veshur nė videon e kėngės ‘Oops I Did It Again’,”, ka thėnė Spears.

“Jam e nxitur tė bėj njė reduktim tė gjinjve qė tė mund tė dal me njė veshje tė mrekullueshme nė skenė pėr shou-paraqitjet e mia tė ardhshme. E di se duken seksi, por ndonjėherė dalin nga vendi”, ka shtuar Britney.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Britney: Dua gjinj mė tė vegjėl   6/12/2008, 01:56

wauuu Shocked
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Britney: Dua gjinj mė tė vegjėl
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: