Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Katy Perry: Jam nė mesin e tė veshurave mė keq

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Katy Perry: Jam nė mesin e tė veshurave mė keq   6/12/2008, 01:41

Kėngėtarja Katy Perry nuk shqetėsohet ēfarė njerėzit mendojnė pėr shijen e saj tė veshjes, pasi ajo po kėnaqet nė stilin e saj.


Ylli i hitit “I Kissed a Girl”, e cila aktualisht ėshtė nė lidhje me frontmanin e bendit “Gym Class Heroes”, Travis McCoy, beson se ajo do ta gjejė veten nė listat e yjeve tė veshura mė keq.

“Definivisht do tė jem nė listat e tė veshurave mė sė keqi. Thjesht dua tė kėnaqem. Nuk e marr jetėn shumė seriozisht”, ka thėnė kėngėtarja.

“Edhe pse jam e paturpshme dhe me plot opsione, nė thelb e di se ēfarė bėj. Nuk e censuroj veten, por mendoj pėr ēdo gjė. Dhje ndjej se kam njė kokė tė mirė mbi kraharorin tim”, ka shtuar Perry.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Katy Perry: Jam nė mesin e tė veshurave mė keq
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: