Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ka Dashuri pa Xhelozi?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Ka Dashuri pa Xhelozi?   3/12/2008, 00:53

Un mendoj qe xhelozia eshte e hajrshme
Mirepo xhelozia e tepert eshte e domshme

E Kuptut ket?Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Ka Dashuri pa Xhelozi?   3/12/2008, 12:05

hahah Jo spo ka dashuri pa xhelozi Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
Albulena
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 508
Age : 30
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

MesazhTitulli: Re: Ka Dashuri pa Xhelozi?   4/12/2008, 03:11

Un mendoj qe ska dashuri pa xhelozi Exclamation
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Ka Dashuri pa Xhelozi?   4/12/2008, 23:59

Jo nuk ka dashuri pa xhelozi Smile

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Ka Dashuri pa Xhelozi?   7/12/2008, 17:28

Kush dashuron met vertet, xhelozooon tongue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bjonda
Senior Member
Senior Member


Numri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

MesazhTitulli: Re: Ka Dashuri pa Xhelozi?   7/12/2008, 19:34

hahaha po de qashtu osht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 35
Location : München
Registration date : 20/01/2009

MesazhTitulli: Re: Ka Dashuri pa Xhelozi?   21/1/2009, 20:04

Une kisha thene se edhe zhelozia i ka kufite e veta,keshtu qe pa xhelozi kuptohet ska dashuri (dashuri t'sinqert) Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 35
Location : München
Registration date : 20/01/2009

MesazhTitulli: Re: Ka Dashuri pa Xhelozi?   23/1/2009, 11:10

BoraBardh shkruajti:
Un mendoj qe xhelozia eshte e hajrshme
Mirepo xhelozia e tepert eshte e domshme

E Kuptut ket?Wink

BoraBardh mendoj se e kam kuptu " xhelozia e hajrshme"do te thote eshte xhelozi me kufi,e "xhelozia e domshme"kur personi masshkulli apo femra e tepron kete xhelozi,ky eshte mendimi im Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 35
Location : München
Registration date : 20/01/2009

MesazhTitulli: Re: Ka Dashuri pa Xhelozi?   23/1/2009, 11:11

Bukuroshja shkruajti:
BoraBardh shkruajti:
Un mendoj qe xhelozia eshte e hajrshme
Mirepo xhelozia e tepert eshte e domshme

E Kuptut ket?Wink

BoraBardh mendoj se e kam kuptu " xhelozia e hajrshme"do te thote eshte xhelozi me kufi,e "xhelozia e domshme"kur personi masshkulli apo femra e tepron kete xhelozi,dhe vjen puna deri ne ndarjen e ketyre dy personave ky eshte mendimi im Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Ka Dashuri pa Xhelozi?   24/1/2009, 01:48

Po dote thot.. se njeri kur dashuron edhe xhelozon ngapak.. ajo eshte nje gje normal.. mirepo mundet edhe te behet nje lloj smuje.. kshtuqe dikur behet e domshme per lidhjen e tyre , se dikur do shkatrohen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Re: Ka Dashuri pa Xhelozi?   30/1/2009, 18:16

Pershendetje.

Nese per kete pyetje do te ekzistonte nje pergjigje me e sakte ose me e mire ateher pergjigjja do te ishte shum e leht:
Jo, nuk ka Dashuri pa Xhelozi.
Por aspektet e komplikuara fillojne nga ai moment kur do te pyesim se per cfar xhelozi behet fjale.
Xhelozia si dukuri duhet te ekzistoje ne nje dashuri, por gjithmone te jete ne masa te kontrolluara. Xhelozia e tepruar shkakton vec deme ne nje jete bashkeshortore ose ne jeten e dy partnereve. Nese ekziston nje xhelozi e tepruar ateher lindin keqkuptime mes dy te dashuruarve pasi lirisht mund te mendojne qe nuk kane besim tek njeri tjetri. Por edhe dashuria pa fare xhelozi nuk duhet te ekzistoje pasi shfaqen raste te tilla kur lindin keqkuptime per shkaqe se njeri partner mund te mendoje per partnerin e vet qe nuk e don prandaj edhe nuk xhelozon.

Leonita...

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Ka Dashuri pa Xhelozi?   31/1/2009, 02:04

Flm Leonita duartrokitje

Plotsisht ke te drejt , dmth pajtohem me mendimin tan
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Re: Ka Dashuri pa Xhelozi?   31/1/2009, 13:14

BoraBardh

Flm edhe nga ana juaj Very Happy

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 35
Location : München
Registration date : 20/01/2009

MesazhTitulli: Re: Ka Dashuri pa Xhelozi?   9/3/2009, 21:48

Faktori numer nje i nje ndarjeje esht Xhelozia e tepruar...ku ka xhelozi ka edhe dashuri.. Mir po gjdo gje e tepruar esht shkatrruse....dmth zhelozia ka kufit e veta.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angjelina_16
Junior Member
Junior Member


Female
Numri i postimeve : 17
Age : 25
Location : angjelina
Registration date : 10/06/2009

MesazhTitulli: Re: Ka Dashuri pa Xhelozi?   10/6/2009, 19:26

ahahahahha jo moreeee se besoj qe ka dashuri pa gjelozi ncncncncncn
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Kosovarja
Junior Member
Junior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 28
Age : 28
Location : aty ku nuk je ti
Registration date : 15/02/2010

MesazhTitulli: Re: Ka Dashuri pa Xhelozi?   19/2/2010, 23:09

Xhelozia ne kufinje normal eshte pjese e dashurise
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Edoona
Junior Member
Junior Member


Female
Numri i postimeve : 6
Age : 21
Location : Kosovo
Registration date : 09/04/2011

MesazhTitulli: Re: Ka Dashuri pa Xhelozi?   9/4/2011, 14:31

`Pergjiigjja ,e e miir ke nga Leoniita bravooo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sekreti-ch-ag
Junior Member
Junior Member


Male
Numri i postimeve : 11
Age : 44
Location : Albania
Registration date : 05/02/2012

MesazhTitulli: Re: Ka Dashuri pa Xhelozi?   5/2/2012, 01:37

Une besoj se mundem me pas dashuri pa xhelozi, nese ka mirekuptim nga te dyte palet.kjo nese ekziston besimi ndersjellte aty s ka nevoje per xhelozi, se ajo sjelle veq probleme.Me respekt:sekreti-ag-ch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sekreti-ch-ag
Junior Member
Junior Member


Male
Numri i postimeve : 11
Age : 44
Location : Albania
Registration date : 05/02/2012

MesazhTitulli: Re: Ka Dashuri pa Xhelozi?   5/2/2012, 12:37

Leonita i kam lexuar komentet tuaja rrethe xhelozise,jam dakorde rrethe menyres se si i ke perceptuar dhe shtjellluar.Tė pergezoje dhe te uroje gjithe te mira.
Me respekt:sekreti-ag-ch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ka Dashuri pa Xhelozi?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ka Dashuri pa Xhelozi?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Dashuria!-
Kėrce tek: