Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 A e Urren personin qe njehere keni dashuruar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: A e Urren personin qe njehere keni dashuruar   3/12/2008, 00:51

Kurrsesii Razz
Eshte nje plag,qe sherohet , hehehe
Jeta eshte e tille
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: A e Urren personin qe njehere keni dashuruar   3/12/2008, 12:07

Po edhe mund ta urrej, heh mvaret nga ajo se per qka jena nda.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 35
Location : München
Registration date : 20/01/2009

MesazhTitulli: Re: A e Urren personin qe njehere keni dashuruar   21/1/2009, 20:12

Jo nuk e urej,por thjeshte sdua as qe te mendoj per ate te kaluaren [b][i]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: A e Urren personin qe njehere keni dashuruar   22/1/2009, 23:16

Mas miri.. hahahaha cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 35
Location : München
Registration date : 20/01/2009

MesazhTitulli: Re: A e Urren personin qe njehere keni dashuruar   23/1/2009, 11:16

BoraBardh po ti e kishe urrejt personin qe e kishe dasht me heret Razz Question
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: A e Urren personin qe njehere keni dashuruar   24/1/2009, 01:46

Kurrsesi, per qka me urrejt?! .. jo nuk mbaj inat un Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angjelina_16
Junior Member
Junior Member


Female
Numri i postimeve : 17
Age : 24
Location : angjelina
Registration date : 10/06/2009

MesazhTitulli: Re: A e Urren personin qe njehere keni dashuruar   10/6/2009, 19:15

heheheeh paj edhe mund ta urrejjjjjj se di keshtu po mendoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A e Urren personin qe njehere keni dashuruar   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A e Urren personin qe njehere keni dashuruar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Dashuria!-
Kėrce tek: