Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Peshendeje te gjitheve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ajdeiktani
Junior Member
Junior Member


Male
Numri i postimeve : 12
Age : 47
Location : corfu
Registration date : 30/11/2008

MesazhTitulli: Peshendeje te gjitheve   30/11/2008, 14:25

Une jam ajdeiktani sepse nuk munt te jem tjeter, kam lindur diten e shtune per te djele,prandaj kur e shpreh nje deshire me gjithe shpirt ,realizohet..Kam mbaruar shkollen mekanike ne dures por ushtroj profesionin ne ndertim si pune mares..Hobi ,sport shah,kitare,peshkim, femra etj..Tani meqe i tregova te gjitha c'kisha .. Mirse ju gjeta dhe shpresoj te kaloj mire mes jush...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Peshendeje te gjitheve   30/11/2008, 21:45

Pershendetje ajdeiktani Faleminderit per prezantimin tuaj, shpresojm te kaloni sa me mire me shoqerin tone.
Me shume rrespekt: ProfessionaL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Peshendeje te gjitheve   3/12/2008, 00:10

Mire se na erdhe ajdeiktani cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Peshendeje te gjitheve   4/12/2008, 23:57

Pershendetje dhe mire se erdhe ajdeiktani, uroj te kaloni sa me mire ketu mes nesh.
AdmiraL

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
Bjonda
Senior Member
Senior Member


Numri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

MesazhTitulli: Re: Peshendeje te gjitheve   11/12/2008, 14:43

Pershendetje ajdeiakani
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 35
Location : München
Registration date : 20/01/2009

MesazhTitulli: Re: Peshendeje te gjitheve   27/1/2009, 17:05

Pershendejt,Admin,BoraBardh Ajdeiktani,Professional,Bjonda,AdmiraL,edhe krejt anetaret e ektij forumi bom
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Peshendeje te gjitheve   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Peshendeje te gjitheve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Prezantoni veten nė forum-
Kėrce tek: