Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Berisha takon delegacionin e Kuvendit tė Kosovės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Berisha takon delegacionin e Kuvendit tė Kosovės   28/11/2008, 03:05

Kryeministri Berisha priti sot nė njė takim delegacionin e komisionit tė Jashtėm tė Kuvendit tė Kosovės, kryesuar nga Sabri Hamiti. Duke u ndalur nė zhvillimet mė tė fundit, lidhur me planit 6-pikėsh tė OKB-sė, Berisha tha se qeveria shqiptare po ndjek me vėmendje tė gjitha zhvillimet nė Kosovė. Ai theksoi domosdoshmėrinė e unitetit tė liderėve kosovare pėr ēėshtje tė tilla tė rėndėsishme, si dhe vazhdimin e bashkėpunimit tė ngushtė me SHBA dhe BE. Ndėr tė tjera, Berisha u shpreh se njė rėndėsi tė veēantė ka shtrirja e misionit tė EULEX nė tė gjithė territorin e Kosovės, si njė zhvillim tėrėsisht pozitiv qė i shėrben paqes dhe stabilitetit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Berisha takon delegacionin e Kuvendit tė Kosovės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Politika-
Kėrce tek: