Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Fillon protesta e LSI-sė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Fillon protesta e LSI-sė   28/11/2008, 03:04

Lėvizja Socialiste pėr Integrim, ka nisur prej afro 15 minutash tubimin e paralajmėruar nė sheshin “Skėnderbej”, nėn moton “Vota ėshtė e shenjtė”. Protestės i janė bashkuar pėrfaqėsues tė partive tė tjera politike, tė PDK-sė, partisė PS-91, Aleancės Demokratike, Lėvizjes pėr Zhvillim Kombėtar, shoqėrisė civile si dhe komitetit pėr mbrojtjen e Kushtetutės, tė cilėt po shprehin mbėshtetjen e tyre pėr votėn e lirė. Pas pak ēastesh, pritet tė marrė fjalėn kryetari i LSI-sė, Ilir Meta. Ndėrkohė, burime zyrtare nga LSI thanė sot pėr Top Albania Radion se nė pėrfundim tė tubimit, protestuesit do t’i drejtohen selive tė Kryeministrisė dhe Presidencės, pėrgjatė bulevaredit Dėshmorėt e Kombit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Fillon protesta e LSI-sė
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Politika-
Kėrce tek: