Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Dobjani: Padia penale e policisė sė Shkodrės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Dobjani: Padia penale e policisė sė Shkodrės   28/11/2008, 03:03

Zyra e Osbe-sė nė Shqipėri, shprehu sot mbėshtetje pėr Avokatin e Popullit. Ambasadori Robert Bosh, duke folur mbi padinė penale tė policisė e Shkodrės, vlerėsoi punėn e uniformave blu, por shtoi se herė pas here, bėhen gabime, tė cilat duhen kontrolluar. “Avokati i Popullit” ėshtė i pazėvendėsueshėm dhe dėnojmė ēdo akt dhune”, - theksoi Bosh, pas takimit me shefin e kėtij institicioni, Emir Dobjani. Ky i fundit, kėrkoi qė rasti i Shkodrės, tė mos instrumentalizohet politikisht.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Dobjani: Padia penale e policisė sė Shkodrės
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Politika-
Kėrce tek: