Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Basha, refuzon thirrjen e Prokurorisė sė Pėrgjithėshme

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Basha, refuzon thirrjen e Prokurorisė sė Pėrgjithėshme   28/11/2008, 03:01

Ish-ministri i Transporteve Lulzim Basha, nuk u paraqit sot nė Prokurori, pėr t’u njohur me akuzat lidhur me rrugėn Durrės-Kukės. Rreth njė orė mė parė, nė organin qėndror tė akuzės, qėndroi pėr pak minuta vetėm avokati Zef Nika. Pėrfaaqėsuesi i mbrojtjes, shmangu komentet pėr gazetarėt. Ende nuk dihen arsyet e mosparaqitjes sė Ministrit tė Jashtėm, i cili aktualisht nuk gėzon imunitetin e deputetit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Basha, refuzon thirrjen e Prokurorisė sė Pėrgjithėshme
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Politika-
Kėrce tek: