Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Qeveria shqiptare, dėnon atentatet nė Indi.

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Qeveria shqiptare, dėnon atentatet nė Indi.   28/11/2008, 03:00

Edhe kryeministri Berisha dėnoi sot ashpėr aktin barbar tė terroristėve nė Mumbai, tė Indisė, si pasojė e sė cilit humbėn jetėn shumė qytetarė tė pafajshėm dhe u plagosėn qindra tė tjerė. Sipas zyrės sė shtypit tė Kryeministrisė, Berisha bashkohet me dhimbjen e thellė tė familjarėve tė viktimave duke i shprehur atyre ngushėllimet mė tė sinqerta, si dhe i uron shėrim tė shpejtė tė plagosurve. "Ky akt ėshtė njė fakt tjetėr qė dėshmon se terrorizmi mbetet rreziku kryesor pėr jetėn e njerėzve tė lirė dhe se lufta me vendosmėri kundėr tij ėshtė vendimtare pėr tė fituar betejėn kundėr armikut aktual mė tė egėr”, pėrfundon Berisha mesazhin e tij.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Qeveria shqiptare, dėnon atentatet nė Indi.
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Politika-
Kėrce tek: