Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Mustafaj: Plani i miratuar nga KS, ndan Kosovėn

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Mustafaj: Plani i miratuar nga KS, ndan Kosovėn   28/11/2008, 02:57

Plani i miratuar mbrėmė nė Kėshillin e Sigurimit krijon premisa pėr njė ndarje tė Kosovės. Deklarata ėshtė bėrė sot nga ish-ministri i jashtėm Besnik Mustafaj. Ai ėshtė i mendimit se miratimi i kėtij plani rrezikon suksesin e dislokimit tė misionit europian EULEX nė Kosovė. Ish shefi i diplomacisė shqiptare theksoi se nė mbledhjen e djeshme nuk u diskutuan tė gjitha pyetjet e shtruara nga pala kosovare. Gjithashtu Mustafaj shton se OKB nuk ka shqyrtuar pasojat e zbatimit tė planit 6 pikėsh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Mustafaj: Plani i miratuar nga KS, ndan Kosovėn
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Politika-
Kėrce tek: