Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Presidenti Topi, vazhdon vizitėn e tij nė Turqi

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Presidenti Topi, vazhdon vizitėn e tij nė Turqi   28/11/2008, 02:55

Presidenti Bamir Topi, vazhdon sot ditėn e dytė tė vizitės sė tij nė Turqi. Sipas agjensisė sė lajmeve turke “Anadollia”, presidenti shqiptar dhe homologu i tij turk, Abdulla Gyl do tė diskutojnė rreth ēėshtjeve politiko-ekonomike si dhe mardhėniet nderkombėtare tė dy vendeve. Topi do tė vizitojė parlamentin turk, ku do tė marrė pjesė si i ftuar nderi nė seancėn parlamentare, ndėrsa mė pas do tė takohet me pėrfaqėsuesit e bizneseve nė Stamboll. Ndėrkaq presidenti Gyl, do tė shtrojė sot njė darkė nė nder tė homologut tė tij Topi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Presidenti Topi, vazhdon vizitėn e tij nė Turqi
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Politika-
Kėrce tek: