Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kuvendi i Shqipėrisė, pritet tė mblidhet pėr seancėn

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Kuvendi i Shqipėrisė, pritet tė mblidhet pėr seancėn   28/11/2008, 02:54

Kuvendi i Shqipėrisė, pritet tė mblidhet nė kėto ēaste, pėr seancėn plenare tė rradhės. Krahas diskutimit rreth ēėshtjeve, jashtė rendit tė ditės, ėshtė edhe shqyrtimi e votimi nen pėr nėn i projektbuxhetit tė 2009-ės. Drafti u miratua nė parim, mbrėmjen e tė hėnės, pasi mė parė u zhvillua njė seancė maratonė diskutimesh, e cila zgjati deri nė orėt e para tė mėngjesit tė datės 21 nėntor. Shumica e cilėsoi buxhetin me vlerė rreth 5 miliard dollarė, mė tė madhin nė historinė e vendit, ndėrsa opozita e kundėrshtoi. Tė martėn, grupi parlamentar socialist paraqiti propozimet alternative, lidhur me projektin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Kuvendi i Shqipėrisė, pritet tė mblidhet pėr seancėn
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Politika-
Kėrce tek: