Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ēilli me fustane tė gjatė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Ēilli me fustane tė gjatė   28/11/2008, 02:39

Idetė e Amarda Toskės duket se i kanė lėnė pėrshtypje tė madhe kėngėtares joshėse, Ēiljeta Xhilaga, e cila pėrveē se e ka ndryshuar pamjen dhe duket mė bukur se kurrė, tashmė ka ndėrruar stil edhe nė tė veshur duke provuar fustanet e udhėheqėses sė "Portokallisė".
Fustanet pėr kompaninė, “Ami special event’s”, Amarda i blen nėpėr vende tė ndryshme evropiane, ndėrsa paraqitja skenike e Ēillit, tashmė bart shijen e Amit.

Njė element i tillė skenik mund tė konsiderohet si veēanti nė stilin e kėngėtares seksi, pėr tė krijuar njė stil kostumografik nė paraqitjet e saja, meqenėse njė gjė e tille veēmė ka rra nė syrin e publikut dhe kritikėve, dhe ėshtė pranuar mirė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Ēilli me fustane tė gjatė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: