Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Sara Leshi Nuk Deshiron Te Jet Shqiptare!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Sara Leshi Nuk Deshiron Te Jet Shqiptare!   28/11/2008, 02:38

Ajo per televizionin ALSAT-M tha se un jam maqedone dhe krenohem qe jam dhe qe jetoj ne ket shtet e cila tha se mamin e kam Maqedone dhe gjyshen gjithashtu a babi im esht i perzier kshtu qe Un Jam Maqedone.Dhe Ne 1 pytje Te ALSAT-M e Cilja Pytje Ishte Sara a je ti ne ato videot te cilet jan je postuara neper Internet pornografike.Sara Leshi tha se nuk jam un ne ato video te cilet i kan qit ne webfaqen PikaLoti.com , dhe e lash 1 koment ne at video e cila shihet mir qe nuk jam un e shkrujta ne gjuhen Angleze pasi qe e di qe Maqedonisht nuk kuptojn
ALSAT-M Gjithashtu e pyti se a do te kishte ber playboy Sara Leshi Ajo Tha se Nese ka sum Te Madhe Pse Jo.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Sara Leshi Nuk Deshiron Te Jet Shqiptare!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: