Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Adhuruesit ‘pengojnė’ Britneyn tė bėjė shoping

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Adhuruesit ‘pengojnė’ Britneyn tė bėjė shoping   28/11/2008, 02:37

Kėngėtarja Britney Spears, ėshtė detyruar ta shkurtojė udhėtimin pėr shitoret e New Yorkut, pasi qė ishte ndjekur nga njė varg adhuruesish.
Ylli i muzikės pop kishte vizituar njė argjendari nė rrethinėn e SoHo nė qytetin e New Yorkut gjatė tė martės. Por kėngėtarja nuk kishte rast tė shohė diēka tė mirė, pasi qė ishte rrethuar nga kalimtar tė cilėt kishin dėgjuar se ajo ishte nė atė pjesė.

Spears ėshtė nė New York pėr tė promovuar singlin e fudit tė saj, “Womanizer” dhe ka bėrė tė ditur se “pėrfundimisht” planifikimin tė fillojė njė turne botėror gjatė vitit tė ardhshėm.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Adhuruesit ‘pengojnė’ Britneyn tė bėjė shoping
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: