Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Amy Droghouse, hiqdore.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Amy Droghouse, hiqdore.   26/11/2008, 18:16

Komediani Chris Rock ka dhene nje interviste ku ka folur edhe per kengetaren Amy Winehouse, se ciles i ka sugjeruar te behet e forte, dhe te gjeje rrugen per te dale nga problemet qe po i shkaterrojne jeten.
Rock ėshtė prej fansave me te zjarrte te kengetares, por ka thene se ka shume gjasa qe 'Back to Black' te jete albumi i vetem qe ka prej saj, sepse zgjedhjet e saj abuzuese nuk do ta lejojne te regjistroje nje album te dyte.

“Dikush duhet ti tregonte Amyt pėr rreziqet e kokainės kur ishte e vogel. Askush nuk i ka thėnė tė heqė dorė nga droga kur ka qenė e re dhe tani ajo po vuan pasojat. Unė jam nje fans i madh i saj dhe ne tė gjithė dėshirojmė njė tjetėr album tė Amy Winehouse. Mirėpo me aq droge sa pi, s'mund te krijoje asgje.”, ka thėnė aktori dhe regjisori, Chris Rock.
Amy nga ana e saj ka shume mundesi te thote: Bjerini Bjerini se i bini mire.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Amy Droghouse, hiqdore.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: