Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Sex and the City, gati vazhdimi.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Sex and the City, gati vazhdimi.   26/11/2008, 18:12

Perpara pak javesh ju lajmeruam se po punohet per nje vazhdim te “Sex and the City: The Movie” i cili doli ne kinema kete vit. Sarah Jessica Parker " Carrie Bradshaw thotė se xhirimi i filmit tė dytė do tė fillojė verėn e ardhshme. Qe do te thote se filmi i dyte do te dale ne kinema me shume gjasa ne Maj te 2010.
43-vjeēarja e tradhetuar nga Mathew Broderick gjate kohes qe po xhironte filmin, ka thene se pritja shume e mire qe ju be filmin ne bote, na ka shtyre te mendojme per nje vazhdim te denje te tij.

“Mendoj se koha mė e mirė pėr tė filluar xhirimet ėshtė vera e ardhshme, ndėrsa filmi do tė jetė i gatshėm nė vitin 2010. Prandaj duhet te punojme shume mbi nje skenar te mire. Tani ne film jemi ne moshen e meso-grave ne karriere, te cilat ne te gjithe boten jane perhapur shume, dhe besoj se gjejne veten tek ky film”, ka shpjeguar aktorja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Sex and the City, gati vazhdimi.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: