Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Shtriga e Houston.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Shtriga e Houston.   26/11/2008, 18:09

Njerka e Whitney Houston e ka hedhur ne gjyq artisten, sepse mesa duket ajo paska pervetesuar disa para te cilat babai ia kishte lene me testament gruas dhe jo te bijes.
Kėngėtarja, mori nje shume te majme parash nga siguracioni i te atit John Houston qe nderroi jete me 2003. Gruaja e tij e dyte, Barbara Houston, pretendon te kete nje testament zyrtar tek i cili shkruhet se parate i takojne asaj dhe jo Whitneyt. Ne mungese te parave, ajo ka hedhur ne gjyq vajzen e burrit te ndjere.
Behet fjale per jo pak por njė milion dollarė, te cilat mendohet se Whitney i ka harxhuar ne kohen qe abuzonte me drogen dhe alkoolin.
Zedhenesi i yllit te 'My love is your love' tha se aludimet jane te paqena, dhe gjyqi do te mbyllet shpejt.

Ne fund te fundit ne kete bote behet fjale gjithmone per para. Money Money Money.

*Nga Foto, qesh mire kush qesh i fundit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Shtriga e Houston.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: