Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Flet 1-ishi per 1-ishin.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Flet 1-ishi per 1-ishin.   26/11/2008, 18:06

Zeri marramendes i bluesit, Tracy Chapman, e ka komplimentuar Mbretėreshėn Pop-it, Madonnan, pėr qėndrimin kaq tė gjatė nė skenė, si dhe aftėsinė e saj pėr tė qenė vazhdimisht nė krye tė klasifikimeve. Ylli i 'Give me one reason' ka folur pėr moshėn e kėngėtareve dhe frikėn pėr humbjen e fansave, ndėrsa e ka uruar 50-vjeēaren Madonna, e cila vazhdon te jete e adhuruar prej te pakten 25 vitesh nga fansa te gjeneratave te ndryshme.

- “Ėshtė shumė vėshtirė qė femrat tė mbijetojnė nė industrinė e muzikės. Madonna ėshtė ajo qė duhet admiruar pėr qėndrimin e gjatė nė skenė duke kėnduar njė zhanėr muzikor, tė cilit zakonisht e kėndojnė gjeneratat mė tė reja”, ka thėnė Chapman.
E kur e thote kjo.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Flet 1-ishi per 1-ishin.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: