Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Nata e AMA, Nata e Brown dhe Rihannas.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Nata e AMA, Nata e Brown dhe Rihannas.   26/11/2008, 18:04

Chris Brown ka fituar cmimin si artisti i vitit nė ceremoninė e ndarjes sė ēmimeve, American Music Awards, qe u mbajt tė dielėn mbrėma nė Teatrin Nokia nė Los Angeles.
Kėngėtari 19-vjeēar po ashtu ka marrė titullin Kėngėtari mė i mire i vitit ne kategoritė Pop/Rock dhe Soul/R&B. Nga transmetimi live dukej qarte se ylli 20 vjecar nuk i priste keto cmime.

“Mbeta i shokuar. I falenderoj te gjithe, me bete te lumtur. Mendova se ‘Coldplay’ do ta fitonte ēmimin, pasi edhe per mua, ata e meritonin”, ėshtė shprehur Brown, pasi mori ēmimin Artisti i vitit.

Nderkaq, e dashura e tij, Rihanna, ka marrė dy ēmime, Kėngėtarja mė e mire Soul/R&B dhe kėngėtarja mė e e mire Pop/Rock.

Te tjere fitues ishin, Kanye West, qe fitoi ēmimin pėr Albumin mė tė mirė Rap/Hip Hop, me albumin e tij “Graduation”, si edhe ēmimin e Kėngėtarit mė tė mirė Hip Hop.

- “Ėshtė pėrgjegjėsi e jona si muzikantė qė tė krijojmė presion ndaj njėri-tjetrit. Mendoj se rraperat mund te krahasohen me Beatles-at, Jimi Hendrix, apo Elvis Presleyt e rinj.... Une dua ti ngjaj ketij te fundit”, ka thėnė West.
Po ju cmendoni per kete deklarate ;-)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Nata e AMA, Nata e Brown dhe Rihannas.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: