Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kravitz vazhdon te mos beje seks.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Kravitz vazhdon te mos beje seks.   26/11/2008, 18:03

Se fundmi kane dale fjale se ai ka patur nje lidhje me nje prostitute, por Rockeri Kravitz ka mohuar gjithcka. Madje ka shtuar se ne jeten e tij nuk ka shkuar kurre me nje punonjese seksi.
Natalie McLennan ka publikuar nė internet nje artikull ku tregon se ka shkuar me Kravitz, jo si klient. Qe do te thote mes tyre ka patur nje lidhje te vertete romantike.
Eshte dashur menjehere nderhyrja e zedhenesit te artistit, qe kete vere e kemi pare ne Oher e Budva per te pergenjeshtruar lajmin. New York Dialy News shkruan:

“Tregimi ėshtė njė falsitet. Lenny Kravitz nuk e njeh dhe nuk ka fjetur kurre me kėtė femėr”
Po fundja cberi nje me shume nje me pak.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Kravitz vazhdon te mos beje seks.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: